Csatlakozz te is!

A közösséghez

 
 
G-PHÁZ HÍRFOLYAM

Dizájnok a Histórián

A G-Portál História arculata az idők során többször változott. Akad design, amit még Tamara készített, sok olyan is, amit Ti alkottatok egy verseny kapcsán, vagy csak úgy.
Emlékszel még a régi designokra? 

A főoldalhoz illeszkedő narancsárga után jött a zöld időszak, amit végül felváltott a "Rajongó vagyok. Jó és?" kék design. Ez a design évekig meghatározta a História arculatát.

A kék időszakig össze vannak gyűjtve az arculatok, amit ma bővítettünk a mostani új arculattal. Ezentúl a régi időkhöz híven ebbe a képtárba fogjuk feltölteni a kisebb arculatváltozásokat is, hisz a fejlécet rendszeresen megújulóra terveztük, így akár beküldött fotók, képek is felkerülhetnek bármikor! :)

Az alábbi linkre kattintva nem csak megtekinthetitek, szavazhattok is a dizájnokra: LINK

8 hozzászólás
Csak regisztrált felhasználók írhatnak hozzászólást.
Utolsó hozzászólásokÚjabbak 1 KorábbiakLegelső hozzászólások
2013.06.06. 16:57
LINA
Nem szoktam íni, de most nem értem ezt a hivatalos a design megjegyzéseket. Ez egy fantasztikus modern design. A többségünk nem ovodás... Én jobban érzem itt magam, a hífolyam nagyon tetszik. Örülök, hogy itt lehetek. Igy tovább!
2013.06.06. 16:39
Gergő

Nekem tetszik mindkét design, az itteni is és a főoldali is. A főoldal jobb így, viszont a história régebbi designja nekem jobban tetszett. Szerintem is barátságosabb, hívogatóbb volt, most már annyira nem, inkább olyan hivatalos. Jónak jó, de nem ide.

2013.06.05. 12:51
brigi
Ez egy jó desing szerintem nem felnőttes jól nez ki örülnék ha ilyenem lenne!!!
2013.06.04. 21:41
Figi

Emlékszem a zöld főoldal kezdetére én is. Az tuti nem volt ilyen kis barátságos, sőt, eléggé cég orientált volt, hivatalos stílusú. Az évek alatt változott olyanná, ami volt. A mostani is változni fog még :).

2013.06.04. 19:38
Arachme

Megmondom őszintén azért nem tetszik sem ez sem a gp főoldal mert túl modern és felnőttes,nincsmeg az a barátságos arculata mint a réci cuki kis zöld gp-nek, a história eddig oylan kis otthonos volt. Most meg hideg és barátságtalan.

2013.06.04. 16:16
brigi
Nekem a narancs és a zöld is tetszett akkoriban az volt a jó most meg ez. Anna te biztos jobbat tudnál csinálni igaz???
2013.06.04. 15:48
superuser

Anna: az emberek különböző ízlésvilággal rendelkeznek, így olyat alkotni, ami egytől egyig mindenkinek tetszik, sajnos lehetetlen - ez nem csak designra igaz, bármire az életben. 

2013.06.04. 15:44
Anna

a mostani borzalmas szerintem.. ahogy a főoldal is..

Utolsó hozzászólásokÚjabbak 1 KorábbiakLegelső hozzászólások
 

 
KEDVENC KÉP

Küldj be Te is képet! >>>

 
TÁRSALGÓ
 
HÍRFOLYAM
Friss hozzászólások
 
SZAVAZÁS
Te varázsoltál tavaszi kinézetet a portálodra?

Igen
Nem
Szavazás állása
Lezárt szavazások
 
HÍRLEVÉL
E-mail cím:

Feliratkozás
Leiratkozás
SúgóSúgó
 
TÁMOGATÓK

AndreaSerlegBolt
UIP Duna Nemzetközi FIlm Kft
Horgolt Csoda
Moments