Csatlakozz te is!

A közösséghez

 
 
G-PHÁZ HÍRFOLYAM

JELSZAVAS VÉDELEM

Megérkezett a jelszavas védelem funkció a portálokra!

Portáltulajdonosként bejelentkezve a Vezérlő menü Beállítások menüpontjában a Jelszavas védelem opcióra kattintva lezárhatod portálodat a látogatók elől. Így a portálod nyitóoldala helyett egy login ablak ugrik fel a látogatóknak, és csak a jelszavas védelemhez beállított belépési adatokkal érhető el az oldal.

Könnyedén lezárhatod portálodat a látogatók elől, ha bejelölöd a Vezérlő menü Beállítások menüpontjában a jelszavas védelem opciót. Ezáltal csak az tud majd belépni a portálodra, akinek megadod a jelszavas védelem login adatait. Figyelem: a jelszavas védelem funkció csak a portáltulajdonosnak jelenik meg, az adminisztrátorrá kinevezett tagoknak nem.

Ha bejelölöd a jelszavas védelem opciót, megjelenik egy felhasználónév és jelszó mező, ahol megadhatod azt a logint, amivel a jelszavas védelem alatt szeretnéd elérni a portált. Ez a login NE EGYEZZEN MEG A PORTÁLON HASZNÁLT BELÉPÉSI ADATAIDDAL, TEHÁT VÁLASSZ TELJESEN ÚJ LOGINT.

Miután beállítottad a jelszavas védelmet a portálodra, neked és a látogatóknak is egy belépőablak fog megjelenni a portálod helyén, ahol az előzőleg beállított login adatokkal jelentkezhetsz be. A login adatokat elküldjük a portálon megadott e-mail címedre is.

Ha szeretnéd feloldani a jelszavas védelmet, jelentkezz be azokkal az adatokkal, amiket megadtál a jelszavas védelem aktiválása során, és a Vezérlő menü Beállítások menüpontjában vedd ki a pipát a jelszavas védelem opcióból, majd kattints a Beállít gombra.

45 hozzászólás
Csak regisztrált felhasználók írhatnak hozzászólást.
Utolsó hozzászólásokÚjabbak 1 | 2 | 3 KorábbiakLegelső hozzászólások
2011.04.22. 11:01
adi2010

Nem lehetne megcsinálni úgy, hogy beállítsuk a szöveget? Tehát, hogy meglehessen változtatni "az oldal nem publikus" kiírást! :)

2011.04.21. 16:30
superuser

Szia Kateto, a jelszavas védelem lényege, hogy nem kell egyesével letiltanod a modulokat pl. egy átalakítás esetén, egy időzített játék esetén stb. Jól jöhet, ha nem kívánod, hogy a portálod publikus legyen. Zárt közösségi oldalként is funkcionálhat egy-egy portál a jelszavas védelem segítségével. Ez egy olyan funkció, ami adott esetben igencsak jól jöhet, de lehet, hogy sohasem lesz rá szükséged.

2011.04.21. 16:18
Kateto

Nem értem értelmét ennek a jelszavas védelem újításnak, mert én úgy tudom, hogy enélkül is el leehtett rejtzeni egyes részeit oldalunknak, még a beregisztráltak elől is, meg magyarázná valamelyikőtök, hogy még én is megértsem mi ebben az újításban a plussz??? Előre is köszi, ide kérem: katteo@citromail.hu

2011.04.19. 20:10
Márkó

Írok :)


2011.04.19 11:19
superuser

„ Márkó ha még mindig rossz, írj nekem egy e-mailt légyszi.

2011.04.19. 11:19
superuser

Márkó ha még mindig rossz, írj nekem egy e-mailt légyszi.

2011.04.19. 11:14
TalányUser

Ha te azt tudnád

2011.04.18. 18:07
Mia

egyre jobbak a friss dolgok :D mi van még a tarsolyotokban? :D

2011.04.17. 19:48
Balu

Küldenek neked egy E- Mailt a névvel/ jelszóval! :-)


2011.04.15 21:12
Márkó

„ Oda a webszájtom, megadtam a felhasználónevet, jelszót, nem enged be vele, a saját oldalamat nem tudom megnézni... 

2011.04.16. 11:42
rosee.

Teljesen egyetértek Evannal,tényleg jól jönne oda is a Captcha,mert nekem is ellepik az ilyen spamok,folyamatosan...nem bírom őket törölgetni.Aztán,1-2 napig nyugi van,és újra jön a spam áradat.:D  

2011.04.16. 11:15
Evan

Nagyon jók, és hasznosak az újítások. Ma reggel tapasztaltam, hogy nem léptetett ki magától az oldal, pedig már vártam! :D Mondom jó, véletlen. De a második alkalomnál sem történt semmi se, szóval feljöttem ide és láttam az újításokat. Még egy apró újítást szeretnék kérni a húsvéti nyuszitól (ha ne mgond). :P Mivel mostanság a blog-modulom hozzászólásit igencsak ellepték a spamok ezért nem ártana oda is egy "CAPTCHA engedélyezés"-es funkció! :)

2011.04.15. 22:46
Márkó

mozillában már nálam is jó, viszont chrome még mindig szr.

2011.04.15. 22:46
Márkó

mozillában már nálam is jó, viszont chrome még mindig szr.

2011.04.15. 21:45
Danny

Na megnéztem Márkónak az oldalát, Mozillában engem beengedett az oldala, viszont Chrome-ban nem.

2011.04.15. 21:45
Lilith

wáááá, király imádom! 

2011.04.15. 21:23
Figi

Erre sajnos már nincs ötletem... :/ :D

2011.04.15. 21:12
Márkó

Oda a webszájtom, megadtam a felhasználónevet, jelszót, nem enged be vele, a saját oldalamat nem tudom megnézni... 

2011.04.15. 18:59
Яσℓιι

Dejóóóó... Erre én mióta vááártam... :D:D:D:D:D:D

2011.04.15. 18:49
ElDavid

Szuper. Nagyon belehúztatok a frissekkel:DD

2011.04.15. 17:56
Danny

jadejó, jajdejóó *.* :D

2011.04.15. 17:56
rosee.

Hát ez nagyon tuti! *.* Majd ha lesz nagy átalakítás a lapomon,használni fogom:D

Utolsó hozzászólásokÚjabbak 1 | 2 | 3 KorábbiakLegelső hozzászólások
 

 
KEDVENC KÉP

Küldj be Te is képet! >>>

 
TÁRSALGÓ
 
HÍRFOLYAM
Friss hozzászólások
 
SZAVAZÁS
Te varázsoltál tavaszi kinézetet a portálodra?

Igen
Nem
Szavazás állása
Lezárt szavazások
 
HÍRLEVÉL
E-mail cím:

Feliratkozás
Leiratkozás
SúgóSúgó
 
TÁMOGATÓK

AndreaSerlegBolt
UIP Duna Nemzetközi FIlm Kft
Horgolt Csoda
Moments