Komment nap
Itt az ideje, hogy bele lendüljünk a KOMMENT-NAPBA! Ehhez a bejegyzéshez is, de akár a többihez is írhattok kommenteket, lényeg, hogy nagyon, de nagyon sok legyen! :)
A szabályból kiemelnék egy dolgot:
Felesleges spammelni, floodolni, vagy smilyekkal teleszórni az oldalt, mert az értelmetlen "töltelék kommentek" törlésre kerülnek a moderáció alkalmával. A Komment-nap célja, hogy egész nap cseveréssz a portálon, nem pedig az, hogy minél több felesleges hozzászólást írj. Amennyiben a kommentednek van tartalma és nem sérti a G-Portál felhasználási feltételeit (LINK), jó eséllyel indulsz a nyereményért!
Tehát induljon a KOMMENT-NAP!
FIGYELEM!
Időközönként felbukkanok és nem jövök üres kézzel! A kommentelők között "váratlanul" kisorsolok pár darab G-Portálos csomagot (50 kredit, 1 hó bannermentesítés és 100MB tárhely)!
Nyertesek: VMarcy, Swmaster, Rolii, Pityu., Sayra,
Aki a legtöbbet kommenteli, HÓNAP OLDALA LESZ! Eredményhírdetés jövő héten!
HAJRÁ!
NYELVÚJÍTÁS 4EVER! :D
Hééé Bíbörnek bók, ha azt mondod rá, hogy lány. :D
„ kány, b+, kány.... lány* xDD
„ Jujj. :DDD Max. a rajongóit.:D Azért JUSZTINA sem kány, csak kicsit buzis, meg undorító, meg utálom. :D
„ Én csalódtam Selenában. Nem tudtam, hogy a lányokat szereti.
„ az a gáz, hogy selenával jár, aki amúgy az egyik kedvenc színésznőm. jó filmjei vannak, szeretem. aranyosak:D
„ xdd :DD
„ Az a gyerek... Szégyen.
„ Háát igen. PL.: Justin Bieber nem tom mit szeretnek benne de ndorító. Egyetlen egy jó száma van.. Inkább nem írom le mert kiröhögtök. .xdd
„ Hát igen... Az utóbbi pár évben felfedezett "tehetségek" kitörölhették a s**güket a nyereménnyel, mert nem mentek vele semmire... szép sorban tűnnek el...
„ A világon nincs annyi tehetség amennyit mi felfedeztünk ebben a pár évben. Aki meg igazán tehetséges, de nem mai cuki selyemfiú azt sz*rják le magasról. :/
„ nem. .xdd. Szerintem sem kéne ennyi tehetségkutattó.. Szerintem Magyarországon nics ennyi tehetség.. :DD xdd. Ez a Csisz is nagy szar.
„ Én úgy vagyok vele, hogy bőven elég lenne évente egy... Most komolyan hallott valaki mostanában Fekete Dávidról, vagy arról aaa Lakatos Krisztiánról vagy kiről?
„ A Megasztárról azt se tudtam egy ideig, hogy megy. Csillag születiket és X-faktort szoktam nézni, bár az utóbbit mindig megunom a közepén. Viszont a CSISZ-ben a tánccsapatok olyan jó koreográfiákat csinálnak, hogy nem bírom nem nézni őket. Lenyűgöznek.
„ Naaa, ellaposodtunk. Kinek mi a véleménye a tehetségkutató műsorokról? Egyáltalán nézi még őket valaki?