Csatlakozz te is!

A közösséghez

 
 
G-PHÁZ HÍRFOLYAM

G-Portál Arcok 2013

A kevés nevezőre való tekintettel a G-Portál Arcok 2013 verseny egyfordulós lesz: a G-Portál Team fogja kiválasztani a győztes arcokat. A nevezési határidőt meghosszabbítottuk, ha valakinek kedve támad ringbe szállni, szeptember 24-ig még van rá lehetősége.
Ne maradj le! :)

4 hozzászólás
Csak regisztrált felhasználók írhatnak hozzászólást.
Utolsó hozzászólásokÚjabbak 1 KorábbiakLegelső hozzászólások
2013.09.24. 22:41
Dantes

Kedves - emberek ( vagy magukat ebbe a rendszerbe soroló életformák )!

Nem fogok én senkit se védeni, se minősíteni, csak "beszélgessünk egy kicsit", ha már az "Arcokról" van szó itt minden szinten.
Lehet, hogy valaki jobb volt valakinél anno, de sajnos mi emberek nem mindig vagyunk fogékonyak a változásra - legalábbis nem hamar. Tételezzük fel, hogy a kedvenc csemegéd csak húsételekből áll, és valaki azt mondja neked "Bocs, elfogyott a hús, mától zöldséget ehetsz csak!". Hisztizni fogsz? Naná! Ócsárolod a főzeléket akkor is, ha ízlik? Naná (már ha képtelen vagy a gyors változásra)!
A "magasabb beosztású" emberek cserélődése pedig még ennél is bonyolultabb. Hiszen az előző jó volt, a legjobb volt - és ha nem is volt mindig minden esetben az, szerencsére a jótékony idő elmossa a hibákat, és csak a jó marad.
Lehet, hogy valaki hibázik, és valami nem jön össze. De sajnálatos módon csak az tud hibázni, csak az tud valamit elrontani, aki valamit csinál is. Máshogy sajnos nem lehet ezt összehozni.
Egy közösségben a vezetőnek kötelessége teljes mértékben figyelembe venni azokat, akikért dolgozik. Egy ilyen közösség mint a G-Portál vezetői szinten sem egy emberről szól. Értünk/Értetek van. Miért is lenne "pillangó fogó verseny", ha a "nép(az isten adta nép)" teszemazt dobókockázni akar inkább?
És nem, én úgy gondolom, hogy még mindig nem csak erről van szó. Hogy mi motivál ilyenkor téged, hogy valakit bárhol elkezdesz kritizálni (ugye akinek nem inge nem veszi magára)? Nos, csak pár dolog jöhet szóba (a teljesség igénye nélkül):
01. Önismereti hiányosságok - amiért úgy érzed, hogy mindenki más, aki meg van elégedve, az csak buta, de te...
02. Feltűnési viszketegség - amiért úgy érzed, hogy NEKED kell megfogalmaznod az ellenvéleményt, ami nyilván nem marad reakció nélkül (hiszen fizikából tudhatjuk, hogy minden akciót reakció követ).
03. Unatkozás - amiért jódolgodba a tanulás/munka helyett arra fordítod az intelligenciádat, és felesleges energiádat, hogy másnak bosszúságot okozva létre hozz egy jó kis programot magadnak.
04. Irigység - amiért te fele ennyire sem tudnád ezt csinálni, ahogy az az illető teszi, akit kritizálsz
05. Tudás hiány - amiért azt hiszed, hogy csak ennyiből áll egy ilyen szabású munka.

A hatodik természetesen az, hogy jogos a kritikád, de ez szokott legkevésbé előfordulni.
Jöhet természetesen a vád, hogy miért reagáltam akkor én erre az egészre, amikor gyakorlatilag közöm nincs hozzá. Természetesen megkapod az őszinte választ kedves érdeklődő: Lételemem a polgárpukkasztás.
Tudod, arcok vagyunk. Személyiségek. A G-Portál színe-java.

További szépeket neked - aki megtiszteltél azzal, hogy végig olvastad a gondolatmenetem.
Dantes voltam

u.i.:
TalányUser, szerintem nem vagy a régi... Tu valahogy sokkal jobban csinálta mint te. Ejnye.

2013.09.24. 20:27
TalányUser

Drága Viola! :)

Nálunk nincsenek versenek, maximum versenyek! Te nem veszed észre, hogy mennyire unalmas ez a szövegelésed? Én már akkor is TU voltam, amikor Tamara szerkesztette az oldalt és hihetetlen, de ő is az userek ötleteiből csinálta a versenyeket, de TE egész biztosan jobban tudod, hisz te voltál a szerkesztőtársa! ;)

Na már most... Tamara volt a legjobb? Ezt úgy írod, mintha 546546544754 superuser lett volna és közűlük választassz egyet. Nagyon tudnám értékelni, ha leszakadnál (a többi, Adlizt kritizáló társaiddal együtt) erről a témáról. 

Az őszíntét megmondva, így névtelenül (jah, hogy benyomtál egy Violát?!) a szavad számomra semmit sem ér, majd ha bedobsz egy oldalcímet meg egy e-mailt, akkor azt mondom érdemes legalább elolvasni és átgondolni mit írsz, de így komolyan már nagyon kezd unalmas lenni. 

Igazából onthatod a hülyeséget, így is és úgy is Adliz SU, SU Adliz és ezen TE nem változtathatsz, bármennyire is akarod, mert innen bentről én látom, hogy milyen k***a sokat melózik Histórián, főoldalon és nem utolsó sorban a háttérben. Kapj már észbe kiscsillag, ez nem az az oldal, ahol szitkozódni kéne, ha Adlizzal van problémád, írj neki személyesen és ne rontsd a Históriát, mert pont az ilyen semmis emberek miatt megy el sok ember az oldalról, mert ezeket a baromságokat kell olvasni nap, mint nap.

Remélem végre valaki engem is elkezd oltani, mert már várom, hogy ki volt Nálam jobb TalányUser a sok közül, haha. :DDD

2013.09.23. 20:24
superuser

Kedves Viola!

Úgy látom, a fergeteges fotóversenyekről lemaradtál. Csak azt kell észrevenni, mikor valamire kevesebb a jelentkező, azt nem, ha valaminek sikere van. Egyébként Tamara is rendszeresen az ötleteket figyelembe véve indított versenyeket, nem kellene sületlenséget beszélni :)

Szerencsére több pozitív visszajelzés érkezik hozzám, mint az az egy-két elvetemült gyenge próbálkozás, mint amit te produkálsz. Ne erőlködj, nem fogsz eltántorítani a helyemről. :)

2013.09.23. 19:28
Viola

Kedves Adliz, nem veszed észre, hogy unalmas vagy? Semmi kreatív verseny ötleted nincs, ezért támaszkodsz a userek kívánságára és nem tudod felmérni azt, hogy mennyire kiégtél néhány hónap alatt. TAMARA volt a legjobb! Vele pörgött az oldal, több százan jelentkeztek a versenekre! Most meg? Dögunalom... Gratulálok!

Utolsó hozzászólásokÚjabbak 1 KorábbiakLegelső hozzászólások
 

 
KEDVENC KÉP

Küldj be Te is képet! >>>

 
TÁRSALGÓ
 
HÍRFOLYAM
Friss hozzászólások
 
SZAVAZÁS
Te varázsoltál tavaszi kinézetet a portálodra?

Igen
Nem
Szavazás állása
Lezárt szavazások
 
HÍRLEVÉL
E-mail cím:

Feliratkozás
Leiratkozás
SúgóSúgó
 
TÁMOGATÓK

AndreaSerlegBolt
UIP Duna Nemzetközi FIlm Kft
Horgolt Csoda
Moments